Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem sa brisacima
BMW KLUB SRBIJA, Beograd > Technical > Pitajte Majstore > Serija 5
777.boban
Ovako,imam problem sa brisacima,ne rade prve 2 brzine,samo 3(najbrza),i ne radi pumpa za pranje soferke.
Desavalo se i ranije da se izgube na par dana pa se samo povrati,sada nece.
Sumnjam na neki kontakt,menjao sam motor brisaca,menjao palicu kod volana(3 komada),menjao module ispod sedista i nista.
Sa jednom palicom je proradila pumpa za soferku ali prve 2 brzine i dalje ne rade.
Osigurac na kosu je ok,svi osiguraci su dobri,na osigurac od brisaca dobija struju i pod haubom i pod sedistem,na modulu sa 2 dzeka(crni i beli)imam struju samo na jednom pinu,svi ostali su bez napona,na onom drugom modulu sa 4 dzeka nema struju na onom belom dzeku za koji predpostavljam da je naponski.
Da li neko ima predstavu sta moze da bude izludjuju me pogotovu ovih dana sa kisom,mlate mi brisaci po soferci.
afrika 525
to ti je zbog zvucnika
skini i ima da rade kao novi
biggrin.gif
teshoo
Isti problem sa brisacima na e30 menjao sam vec motor i ista greska, radio malo i sad ovako..
evo jos jedan zanimljiv slucaj smile.gif http://www.bmwaksrbija.com/forum/index.php?showtopic=10342
BMW SERVIS BANOVCI
imas rele ispod zadnjeg sedista ili pod haubom on te jebe.
knez87ns
isti problem kod zeta bio na e34 i kvar je bio u dzekovima kod motora,mislim da imaju 4 zice,dve su bile ispale,procackaj tu pa vidi
777.boban
QUOTE (BMW SERVIS BANOVCI @ Apr 23 2012, 23:35 ) *
imas rele ispod zadnjeg sedista ili pod haubom on te jebe.

Menjao sam im mesta,ali probacu neki drugi.
777.boban
QUOTE (knez87ns @ Apr 24 2012, 0:18 ) *
isti problem kod zeta bio na e34 i kvar je bio u dzekovima kod motora,mislim da imaju 4 zice,dve su bile ispale,procackaj tu pa vidi

Kojim Dzekovima???
BMW SERVIS BANOVCI
QUOTE (777.boban @ Apr 24 2012, 22:08 ) *
Menjao sam im mesta,ali probacu neki drugi.

ne ne nisi potrefio na pravi on ti je duzi od ostalih ali sad se nesecam koje je boje dal plavi ili braon,procaprkaj tamo malo nacices ga.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.